MECZ
19.01.20 | 1. runda klasyf. | Briana Szabo | Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 7-5 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Briana Szabo vs. Ekaterina Ovcharenko - Wzajemne mecze
19.01.20 | 1. runda klasyf. | Briana Szabo | Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Briana Szabo form & Ekaterina Ovcharenko form
Briana Szabo - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alisa Kummel | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sandra Samir | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Eleejah Inisan | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ashton Bowers | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jada Robinson | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Leslie Rose | 4-1, Leslie Rose - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Fang An Lin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Kateryna Lazarenko | Kateryna Lazarenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 6-0, 3-1, Nina Danisova - krecz | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Margherita Marcon | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Alicja Formella | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 0-2, - Briana Szabo - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ekaterina Ovcharenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |