INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alena Fomina vs. Brandy Mina - Wzajemne mecze
02.03.16 | 1. runda | Brandy Mina | Alena Fomina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Alena Fomina form & Brandy Mina form
Alena Fomina - ostatnie mecze
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.05.19 Klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Brandy Mina - ostatnie mecze
W35 Le - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Emma Lene | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Ellie Douglas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Emily Appleton | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Micheline Aubuchon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Luisa Stefani | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Constandena Nicolaou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Dagmar Zdrubecka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mimi Levine | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint Martin - twarda | ||||
25.01.17 1. runda | vs. Charlotte Robillard-Millette | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Petit Bourg - twarda | ||||
17.01.17 1. runda | vs. Emilie Francati | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fort De - twarda | ||||
10.01.17 1. runda | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Leon - twarda | ||||
28.03.16 1. runda | vs. Zoe Gwen Scandalis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.03.16 2. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.16 1. runda | vs. Alena Fomina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.02.16 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.02.16 1. runda | vs. Pauline Payet | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.16 Klasyf. | vs. Michelle Sammons | 0-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint Martin - twarda | ||||
28.01.16 2. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.01.16 1. runda | vs. Alexa Graham | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Petit Bourg - twarda | ||||
19.01.16 1. runda | vs. Csilla Argyelan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fort De - twarda | ||||
15.01.16 Półfinał | vs. Irina Ramialison | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.16 Ćwierćfinał | vs. Giulia Pairone | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.16 2. runda | vs. Victoria Muntean | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.16 1. runda | vs. Anne-Sophie Courteau | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
22.06.15 Klasyf. | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Jenny Jullien | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu |