MECZ
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Boyoung Jeong | Saki Imamura | 6-2, 6-0 | W15 Yeongwol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Boyoung Jeong vs. Saki Imamura - Wzajemne mecze
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Boyoung Jeong | Saki Imamura | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Yeongwol | twarda |
Boyoung Jeong form & Saki Imamura form
Boyoung Jeong - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Alena Kovackova | 1-6, 0-1, - Boyoung Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Jana Otzipka | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Sonal Patil | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Hossam Salah | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 7-66, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Lara Charles | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alisa Kummel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Melissa Boyden | Melissa Boyden - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Michaella Krajicek | Michaella Krajicek - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Lilli Tagger | 2-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. A Young Jang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Dols | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Lara Russiniello | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Saki Imamura - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Lea Ma | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Gaeul Jang | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Xinxin Yao | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Meiqi Guo | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-72, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |