Indie
01.07.01, 22 lat
01.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Annika Kannan vs. Boyoung Jeong - Wzajemne mecze
05.12.18 | 2. runda klasyf. | Boyoung Jeong | Annika Kannan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Annika Kannan form & Boyoung Jeong form
Annika Kannan - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Min Liu | 4-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Mila Masic | 7-5, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 0-6, 6-3, 10-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ceylin Ipek | Ceylin Ipek - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Deniz Turan | 6-71, - Annika Kannan - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Vasilisa Borisova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 0-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, - Annika Kannan - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Saveljic | 6-4, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kundali Majgaine | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nina Danisova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Noemie Dadoun | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Boyoung Jeong - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Alena Kovackova | 1-6, 0-1, - Boyoung Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Jana Otzipka | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Sonal Patil | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Hossam Salah | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 7-66, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Lara Charles | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alisa Kummel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Melissa Boyden | Melissa Boyden - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Michaella Krajicek | Michaella Krajicek - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Lilli Tagger | 2-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. A Young Jang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Dols | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Lara Russiniello | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |