MECZ
11.06.18 | 1. runda klasyf. | Bojana Markovic | Anna Borovinskaya | 6-1, 6-1 | Sumter | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
18.01.03, 21 lat
18.01.03, 21 lat
Bojana Markovic vs. Anna Borovinskaya - Wzajemne mecze
11.06.18 | 1. runda klasyf. | Bojana Markovic | Anna Borovinskaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Sumter | twarda |
Bojana Markovic form & Anna Borovinskaya form
Bojana Markovic - ostatnie mecze
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Baton Rouge - twarda | ||||
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Trang Huynh Phuong Dai | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
12.06.18 Klasyf. | vs. Gail Brodsky | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Waco - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
04.10.17 1. runda | vs. Meg Kowalski | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
13.07.17 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.17 1. runda | vs. Aleksandra Stankovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Emilie Francati | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Bianka Bekefi | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.04.17 1. runda | vs. Camilla Scala | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.04.17 Ćwierćfinał | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.17 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.17 1. runda | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.17 Klasyf. | vs. Maria Patrascu | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
23.03.17 2. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.17 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.03.17 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.02.17 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.17 1. runda | vs. Emma Lene | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.17 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
02.02.17 2. runda | vs. Audrey Albie | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.01.17 1. runda | vs. Gabriela Van De Graaf | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.01.17 1. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anna Borovinskaya - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aanya Goel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.12.22 Klasyf. | vs. Junhan Zhang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Francesca Covi | 3-6, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Danielle Daley | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Vivian Yang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Anjani Maheshkumar | 6-74, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Jael Molongo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Amira Badawi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Mahrukh Kokni | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 Klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Greta Murzsa | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Versmold - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Petra Konjikusic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu |