MECZ
26.04.18 | 2. runda | Bojana Marinkovic | Ola Abou Zekry | 6-3, 5-7, 6-4 | Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bojana Marinkovic | Ola Abou Zekry | |
1. podanie % | 76/110 (69%) | 75/96 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/76 (54%) | 34/75 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/34 (47%) | 9/21 (43%) |
Zdobyte break-ball | 9/16 (56%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/96 (55%) | 53/110 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/206 (53%) | 96/206 (47%) |
Double foul | 8 | 7 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bojana Marinkovic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Bojana Marinkovic | 4-2 | |
Bojana Marinkovic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Bojana Marinkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bojana Marinkovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Bojana Marinkovic | 4-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Bojana Marinkovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 5-4 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Bojana Marinkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bojana Marinkovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Ola Abou Zekry | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bojana Marinkovic vs. Ola Abou Zekry - Wzajemne mecze
26.04.18 | 2. runda | Bojana Marinkovic | Ola Abou Zekry | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
Bojana Marinkovic form & Ola Abou Zekry form
Bojana Marinkovic - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ola Abou Zekry - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Merna Refaat | 3-6, 0-1, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Karolina Berankova | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Francesca Rumi | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Snehal Mane | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Basak Akbas | 2-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Andjela Skrobonja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |