INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valeriya Yushchenko vs. Bojana Klincov - Wzajemne mecze
27.09.18 | 2. runda | Bojana Klincov | Valeriya Yushchenko | 6-4, 3-0, Bojana Klincov - krecz | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Valeriya Yushchenko form & Bojana Klincov form
Valeriya Yushchenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Lisa Zaar | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Irina Balus | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-4, - Valeriya Yushchenko - krecz | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Andrea Obradovic | 4-1, Andrea Obradovic - krecz | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 Finał | vs. Alevtina Ibragimova | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.05.23 Półfinał | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Lara Schmidt | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.04.23 Półfinał | vs. Diana Demidova | 0-4, - Valeriya Yushchenko - krecz | szczegóły meczu | |
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
19.07.22 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Bojana Klincov - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
05.03.23 Finał | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.23 Półfinał | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |