MECZ
16.10.15 | Ćwierćfinał | Bojana Jovanovski | Kristina Mladenovic | 6-4, 4-6, 6-3 | Tianjin | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Bojana Jovanovski | Kristina Mladenovic | |
1. podanie % | 72/101 (71%) | 58/96 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/72 (63%) | 44/58 (76%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/29 (55%) | 12/38 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/96 (42%) | 40/101 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/197 (51%) | 96/197 (49%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy | 3 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bojana Jovanovski | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Bojana Jovanovski | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bojana Jovanovski | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bojana Jovanovski | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Jovanovski | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Bojana Jovanovski | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bojana Jovanovski | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bojana Jovanovski | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bojana Jovanovski | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bojana Jovanovski | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Bojana Jovanovski | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Jovanovski | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Bojana Jovanovski | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Jovanovski | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bojana Jovanovski vs. Kristina Mladenovic - Wzajemne mecze
16.10.15 | Ćwierćfinał | Bojana Jovanovski | Kristina Mladenovic | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Tianjin | twarda |
02.09.15 | 2. runda | Kristina Mladenovic | Bojana Jovanovski | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | New York | twarda |
Bojana Jovanovski form & Kristina Mladenovic form
Bojana Jovanovski - ostatnie mecze
Tianjin - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Vera Lapko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Anita Wagner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Jinan - twarda | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Shuo Feng | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Ilona Kremen | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 3-0, Rosalie Van Der Hoek - krecz | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Zeleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Wimbledon - trawiasta | ||||
26.06.18 1. runda klasyf. | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manchester - trawiasta | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Kimberly Birrell | 7-611, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Kerrie Cartwright | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
03.05.18 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.18 2. runda | vs. Shalimar Talbi | 7-63, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Natalia Nikolopoulou | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Rushri Wijesundera | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Taysia Rogers | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Oceane Dodin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.16 1. runda | vs. Agnieszka Radwanska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.16 1. runda | vs. Margarita Betova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.16 1. runda | vs. Alize Cornet | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
08.01.16 1. runda klasyf. | vs. Veronica Cepede Royg | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Kristina Mladenovic - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Andreea Mitu | 0-5, - Kristina Mladenovic - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Heather Watson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
03.12.23 Finał | vs. Arina Rodionova | 6-71, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Curmi | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Nadine Keller | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 7-610, 5-0, Berfu Cengiz - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Zhuoxuan Bai | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Yidi Yang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Xinxin Yao | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |