MECZ
15.11.18 | 2. runda | Bibiane Schoofs | Fang Ying Xun | 6-4, 6-2 | Taipei | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Bibiane Schoofs | Fang Ying Xun | |
1. podanie % | 44/60 (73%) | 32/52 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/44 (77%) | 16/32 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/16 (44%) | 9/20 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/52 (52%) | 19/60 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/112 (61%) | 44/112 (39%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Bibiane Schoofs | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bibiane Schoofs | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bibiane Schoofs | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 3-0 | |
0-0 | ||
Bibiane Schoofs | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bibiane Schoofs | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bibiane Schoofs vs. Fang Ying Xun - Wzajemne mecze
15.11.18 | 2. runda | Bibiane Schoofs | Fang Ying Xun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Taipei | dywanowa |
Bibiane Schoofs form & Fang Ying Xun form
Bibiane Schoofs - ostatnie mecze
Tokyo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | - | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Astana - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.01.23 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
28.03.22 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu |
Fang Ying Xun - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |