MECZ
21.07.20 | 1. runda | Betina Stummer | Katarina Sopkova | 6-0, 6-0 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Betina Stummer | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Katarina Sopkova | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Betina Stummer | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Katarina Sopkova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Katarina Sopkova | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-0 | Katarina Sopkova | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Betina Stummer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Katarina Sopkova | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Betina Stummer | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Katarina Sopkova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Betina Stummer | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
5-0 | Katarina Sopkova | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
08.07.99, 24 lat
08.07.99, 24 lat
Betina Stummer vs. Katarina Sopkova - Wzajemne mecze
21.07.20 | 1. runda | Betina Stummer | Katarina Sopkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Betina Stummer form & Katarina Sopkova form
Betina Stummer - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Arabella Koller | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-1, 7-6 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 St. - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Emma Hubekova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Maria Moser | Lisa-Maria Moser - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Emily Welker | 6-2, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
20.07.18 Półfinał | vs. Francesca Jones | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Katja Milas | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Tereza Koplova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Elisabeth Koelbl | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Lara Kaiser | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Molchanova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Lara Michel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Vanesa Nikolovova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.16 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |
Katarina Sopkova - ostatnie mecze
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-2, - Katarina Sopkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-75, 7-65, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-4, 6-76, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 3-0, Victoria Chramcova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ema Harajda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Plihal | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Sartori | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Alica Rusova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.22 Klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 1-0, Lucy Dawson - krecz | szczegóły meczu |