MECZ
15.07.19 | 1. runda | Bernarda Pera | Giulia Gatto-Monticone | 6-0, 6-3 | Lausanne | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bernarda Pera | Giulia Gatto-Monticone | |
1. podanie % | 21/37 (57%) | 31/48 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/21 (90%) | 15/31 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 6/17 (35%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/48 (56%) | 8/37 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bernarda Pera | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bernarda Pera | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bernarda Pera | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bernarda Pera | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bernarda Pera | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Bernarda Pera | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bernarda Pera | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bernarda Pera vs. Giulia Gatto-Monticone - Wzajemne mecze
15.07.19 | 1. runda | Bernarda Pera | Giulia Gatto-Monticone | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Lausanne | ceglana |
Bernarda Pera form & Giulia Gatto-Monticone form
Bernarda Pera - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
19.04.24 Półfinał | vs. Clara Tauson | - | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Astra Sharma | 1-2, Astra Sharma - krecz | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Daria Saville | 7-5, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Christasha McNeil | 5-7, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Linda Noskova | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 7-611, 6-4 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Jessica Pegula | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Katerina Siniakova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Giulia Gatto-Monticone - ostatnie mecze
W60 Koper - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
09.08.22 2. runda | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.05.22 2. runda | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.22 Półfinał | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |