MECZ
21.02.20 | 1. runda klasyf. | Bernarda Pera | Daria Lopatetskaya | 6-3, 3-0, - krecz | Doha | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Bernarda Pera | Daria Lopatetskaya | |
1. podanie % | 20/30 (67%) | 30/48 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/20 (80%) | 16/30 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/10 (30%) | 3/18 (17%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/48 (60%) | 11/30 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 48/78 (62%) | 30/78 (38%) |
Double foul | 4 | 9 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bernarda Pera | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bernarda Pera | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bernarda Pera | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bernarda Pera | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Bernarda Pera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Bernarda Pera | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bernarda Pera vs. Daria Lopatetskaya - Wzajemne mecze
21.02.20 | 1. runda klasyf. | Bernarda Pera | Daria Lopatetskaya | 6-3, 3-0, Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | Doha | twarda |
Bernarda Pera form & Daria Lopatetskaya form
Bernarda Pera - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Daria Saville | 7-5, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Christasha McNeil | 5-7, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Linda Noskova | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 7-611, 6-4 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Jessica Pegula | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Katerina Siniakova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
01.09.23 3. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Xiyu Wang | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Martina Trevisan | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
27.07.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu |
Daria Lopatetskaya - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |