Berfu Cengiz/Paige Mary Hourigan vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka 05.03.2020

Berfu Cengiz/Paige Mary Hourigan vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka 05.03.2020 - W25 Potchefstroom - porównanie

MECZ

05.03.20ĆwierćfinałBerfu Cengiz/Paige Mary Hourigan Weronika Falkowska/Martyna Kubka 6-76, 6-2, 10-6 JAR W25 Potchefstroom twarda

STATYSTYKA MECZU

10-6

Berfu Cengiz
Turcja
18.10.99, 20 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Polska
17.06.00, 19 lat







Weronika Falkowska
Paige Mary Hourigan
Nowa Zelandia
03.02.97, 23 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Polska
19.04.01, 18 lat




Martyna Kubka
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Berfu Cengiz/Paige Mary Hourigan vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka - Wzajemne mecze

05.03.20ĆwierćfinałBerfu Cengiz/Paige Mary HouriganWeronika Falkowska/Martyna Kubka6-76, 6-2, 10-6 szczegóły meczuJAR W25 Potchefstroom twarda

Berfu Cengiz/Paige Mary Hourigan - ostatnie mecze

JAR W25 Potchefstroom - twarda
07.03.20
Finał
vs. Samantha Murray/Fanny Stollar1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
06.03.20
Półfinał
vs. Kelia Le Bihan/Mallaurie Noel6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.03.20
Ćwierćfinał
vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka6-76, 6-2, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
04.03.20
1. runda
vs. Maretha Burger/Christine Kruger6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu

Weronika Falkowska/Martyna Kubka - ostatnie mecze

JAR W25 Potchefstroom - twarda
12.03.20
Ćwierćfinał
vs. Samantha Murray/Fanny Stollar6-2, 1-2, Samantha Murray/Fanny Stollar - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
10.03.20
1. runda
vs. Chanel Simmonds/Prarthana Thombare4-6, 6-3, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
JAR W25 Potchefstroom - twarda
05.03.20
Ćwierćfinał
vs. Berfu Cengiz/Paige Mary Hourigan7-66, 2-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
03.03.20
1. runda
vs. Shelly Bereznyak/Shavit Kimchi3-6, 6-1, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Latvia W15 Liepaja - halowa
25.01.20
Finał
vs. Katyarina Paulenka/Ekaterina Shalimova6-4, 3-6, 10-12 porażkaszczegóły meczu
24.01.20
Półfinał
vs. Isabelle Haverlag/Anna Popescu7-62, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
23.01.20
Ćwierćfinał
vs. Patricija Spaka/Elza Tomase6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
22.01.20
1. runda
vs. Nikola Breckova/Aneta Laboutkova1-6, 6-4, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
10.01.20
Półfinał
vs. Zeel Desai/Anastasia Tikhonova6-1, 3-6, 12-14 porażkaszczegóły meczu
09.01.20
Ćwierćfinał
vs. Mallaurie Noel/Kerstin Peckl6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
28.10.19
1. runda
vs. Jasmijn Gimbrere/Gabriella Mujan4-6, 6-0, 6-10 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
21.10.19
Finał
vs. Elena-Teodora Cadar/Jelena Stojanovic7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
21.10.19
1. runda
vs. Ana Bianca Mihaila/Constanze Stepan6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
21.10.19
Ćwierćfinał
vs. Viktoriya Kanapatskaya/Katyarina Paulenka6-72, 6-2, 10-2 zwycięstwoszczegóły meczu
21.10.19
Półfinał
vs. Manon Arcangioli/Kelia Le Bihan6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
30.09.19
1. runda
vs. Antonia Schmidt/Tuana Tinaztepe6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
30.09.19
Półfinał
vs. Rina Saigo/Yukina Saigo5-7, 6-1, 7-10 porażkaszczegóły meczu
30.09.19
Ćwierćfinał
vs. Karola Patricia Bejenaru/Angelica Raggi6-3, 3-6, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
23.09.19
Finał
vs. Rina Saigo/Yukina Saigo5-7, 6-4, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
23.09.19
1. runda
vs. Selina Atay/Deniz Paykoc6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
23.09.19
Ćwierćfinał
vs. Karola Patricia Bejenaru/Eliessa Vanlangendonck6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
23.09.19
Półfinał
vs. Shavit Kimchi/Maya Tahan6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Poland W60 Warsaw - ceglana
05.08.19
Finał
vs. Maja Chwalinska/Ulrikke Eikeri4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
05.08.19
1. runda
vs. Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko6-4, 4-6, 12-10 zwycięstwoszczegóły meczu
05.08.19
Ćwierćfinał
vs. Ania Hertel/Anastasiya Shoshyna6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
05.08.19
Półfinał
vs. Lucia Bronzetti/Camilla Rosatello6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Poland W25 Grodzisk - ceglana
29.07.19
1. runda
vs. Ania Hertel/Anastasiya Shoshyna6-4, 4-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Poland W60+H Torun - ceglana
03.06.19
Ćwierćfinał
vs. Danka Kovinic/Laura Pigossi4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
03.06.19
1. runda
vs. Carolina M. Alves/Chiara Scholl1-6, 7-64, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
<