MECZ
16.05.19 | 2. runda | Berfu Cengiz | Naho Sato | 6-2, 6-3 | W60 Kurume | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Berfu Cengiz | Naho Sato | |
1. podanie % | 32/59 (54%) | 37/51 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/32 (78%) | 16/37 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/27 (41%) | 6/14 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/51 (57%) | 23/59 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Berfu Cengiz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Naho Sato | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Berfu Cengiz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Naho Sato | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Berfu Cengiz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Naho Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Berfu Cengiz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Naho Sato | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Berfu Cengiz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Naho Sato | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Berfu Cengiz | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Naho Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Berfu Cengiz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Naho Sato | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Berfu Cengiz | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Naho Sato | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Berfu Cengiz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Berfu Cengiz vs. Naho Sato - Wzajemne mecze
16.05.19 | 2. runda | Berfu Cengiz | Naho Sato | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Kurume | dywanowa |
Berfu Cengiz form & Naho Sato form
Berfu Cengiz - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.23 3. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Naho Sato - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gaeul Jang | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ying Zhang | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Savanna Ly | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Priscilla Hon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |