INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Linnea Malmqvist vs. Berfu Cengiz - Wzajemne mecze
31.01.18 | 1. runda | Berfu Cengiz | Linnea Malmqvist | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Linnea Malmqvist form & Berfu Cengiz form
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |
Berfu Cengiz - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.23 3. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu |