INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Freya Christie vs. Berfu Cengiz - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Freya Christie form & Berfu Cengiz form
Freya Christie - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 Klasyf. | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Berfu Cengiz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.23 3. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu |