MECZ
07.02.20 | Belinda Bencic | Gabriela Dabrowski | 6-1, 6-2 | Fed Cup | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Belinda Bencic | Gabriela Dabrowski | |
1. podanie % | 32/52 (62%) | 25/45 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/32 (81%) | 14/25 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/45 (51%) | 16/52 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 6 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Belinda Bencic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Belinda Bencic | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Belinda Bencic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Belinda Bencic | 5-1 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Belinda Bencic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Belinda Bencic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Belinda Bencic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Gabriela Dabrowski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Belinda Bencic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Belinda Bencic vs. Gabriela Dabrowski - Wzajemne mecze
07.02.20 | Belinda Bencic | Gabriela Dabrowski | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Fed Cup | halowa |
Belinda Bencic form & Gabriela Dabrowski form
Belinda Bencic - ostatnie mecze
San Diego - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
03.09.23 4. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 3. runda | vs. Lin Zhu | 7-61, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 3. runda | vs. Petra Kvitova | 6-73, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Alycia Parks | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Cori Gauff | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Lauren Davis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-5, Anastasia Potapova - krecz | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
09.07.23 4. runda | vs. Iga Swiatek | 7-64, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 3. runda | vs. Magda Linette | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Katie Swan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
09.04.23 Półfinał | vs. Jessica Pegula | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.04.23 Finał | vs. Ons Jabeur | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.23 3. runda | vs. Shelby Rogers | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Katherine Sebov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
26.03.23 3. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.23 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
10.03.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
22.02.23 3. runda | vs. Karolina Muchova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.23 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-77, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
16.02.23 Ćwierćfinał | vs. Iga Swiatek | - | szczegóły meczu | |
15.02.23 2. runda | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu |
Gabriela Dabrowski - ostatnie mecze
Sydney - twarda | ||||
10.01.22 Klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
12.06.21 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Barbara Haas | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pegula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
13.09.20 Klasyf. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda klasyf. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.20 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Vera Pursnani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
08.02.20 | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.20 | vs. Belinda Bencic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
12.01.20 Klasyf. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Varvara Flink | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
20.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lin Zhu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
16.08.19 1. runda klasyf. | vs. Magda Linette | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
03.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
16.06.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Les - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |