Brazylia
30.05.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Uzbekistan
23.06.84, 39 lat
190 cm
74 kg
Praworęczny(a)
Brazylia
09.08.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Gruzja
03.12.91, 32 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Beatriz Haddad Maia/Luisa Stefani vs. Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze - Wzajemne mecze
06.05.19 | Ćwierćfinał | Beatriz Haddad Maia/Luisa Stefani | Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | W80 Cagnes | ceglana |
Beatriz Haddad Maia form & Akgul Amanmuradova form
Beatriz Haddad Maia/Luisa Stefani - ostatnie mecze
Abu Dhabi - twarda |
10.02.24 Półfinał | vs. Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands | - | | szczegóły meczu |
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Caroline Dolehide/Desirae Krawczyk | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
06.02.24 1. runda | vs. Anna Danilina/Nadiya Kichenok | 2-6, 7-5, 10-6 | | szczegóły meczu |
W100 Ilkley - trawiasta |
17.06.19 Finał | vs. Ellen Perez/Arina Rodionova | 6-4, 6-75, 10-4 | | szczegóły meczu |
17.06.19 1. runda | vs. Naiktha Bains/Maia Lumsden | 6-3, 2-6, 10-7 | | szczegóły meczu |
17.06.19 Ćwierćfinał | vs. Irina-Camelia Begu/Monica Niculescu | Irina-Camelia Begu/Monica Niculescu/Ekaterine Gorgodze - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
17.06.19 Półfinał | vs. Anna Blinkova/Shuai Peng | 7-64, 6-3 | | szczegóły meczu |
W80 Cagnes - ceglana |
06.05.19 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh/Sara Cakarevic | 6-2, 6-0 | | szczegóły meczu |
06.05.19 Ćwierćfinał | vs. Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze | 7-62, 6-1 | | szczegóły meczu |
06.05.19 Finał | vs. Anna Blinkova/Xenia Knoll | 6-4, 2-6, 12-14 | | szczegóły meczu |
06.05.19 Półfinał | vs. Cornelia Lister/Renata Voracova | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
Prague - ceglana |
01.05.19 Ćwierćfinał | vs. Nicole Melichar/Kveta Peschke | 7-5, 4-6, 5-10 | | szczegóły meczu |
30.04.19 1. runda | vs. Cornelia Lister/Renata Voracova | 6-1, 7-5 | | szczegóły meczu |
Fed Cup - ceglana |
08.02.19 | vs. Barbara Gatica/Alexa Guarachi | 6-4, 5-7, 6-3 | | szczegóły meczu |
08.02.19 | vs. Jazmin Ortenzi/Catalina Pella | 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |
07.02.19 | vs. Maria Cecilia Aguiar/Erika Barquero | 6-2, 6-0 | | szczegóły meczu |
Vancouver - twarda |
13.08.18 1. runda | vs. Maddison Inglis/Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
13.08.18 Ćwierćfinał | vs. Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos | 5-7, 6-3, 5-10 | | szczegóły meczu |
Fed Cup - ceglana |
09.02.18 | vs. Maria Irigoyen/Catalina Pella | 6-1, 3-6, 6-2 | | szczegóły meczu |
07.02.18 | vs. Andrea Gamiz/Adriana Perez | 6-1, 7-5 | | szczegóły meczu |
Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W60 Nantes - halowa |
28.10.19 Finał | vs. Vivian Heisen/Yana Sizikova | 7-62, 6-3 | | szczegóły meczu |
28.10.19 1. runda | vs. Mylene Halemai/Manon Leonard | 6-4, 6-0 | | szczegóły meczu |
28.10.19 Ćwierćfinał | vs. Loudmilla Bencheikh/Alice Tubello | 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |
28.10.19 Półfinał | vs. Estelle Cascino/Elixane Lechemia | 7-63, 6-4 | | szczegóły meczu |
W60+H La - ceglana |
13.05.19 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia | 6-1, 5-7, 4-10 | | szczegóły meczu |
W80 Cagnes - ceglana |
06.05.19 Ćwierćfinał | vs. Beatriz Haddad Maia/Luisa Stefani | 6-72, 1-6 | | szczegóły meczu |
06.05.19 1. runda | vs. Nao Hibino/Prarthana Thombare | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
Biarritz - ceglana |
10.09.18 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara/Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 3-6, 3-10 | | szczegóły meczu |
10.09.18 1. runda | vs. Irina Khromacheva/Laura Pigossi | 7-5, 6-1 | | szczegóły meczu |
Astana - twarda |
16.07.18 Półfinał | vs. Nigina Abduraimova/Anastasia Frolova | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
16.07.18 1. runda | vs. Mariana Drazic/Ksenia Palkina | 7-62, 6-3 | | szczegóły meczu |
16.07.18 Ćwierćfinał | vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
16.07.18 Finał | vs. Berfu Cengiz/Anna Danilina | 6-3, 3-6, 7-10 | | szczegóły meczu |
Klosters - ceglana |
18.06.18 Finał | vs. Lucie Hradecka/Yuki Naito | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
18.06.18 1. runda | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
18.06.18 Ćwierćfinał | vs. Karin Kennel/Amra Sadikovic | Karin Kennel/Amra Sadikovic - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
18.06.18 Półfinał | vs. Leonie Kung/Thaisa Grana Pedretti | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
Grenoble - halowa |
30.01.17 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez/Olga Saez Larra | 4-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Andrezieux Boutheon - halowa |
23.01.17 Ćwierćfinał | vs. Anna Kalinskaya/Lidziya Marozava | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
23.01.17 1. runda | vs. Manon Arcangioli/Amra Sadikovic | 6-3, 7-611 | | szczegóły meczu |