Belgia
30.09.98, 25 lat
30.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Victoria Smirnova vs. Beatrice Lombardo - Wzajemne mecze
08.11.17 | 1. runda | Beatrice Lombardo | Victoria Smirnova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Victoria Smirnova form & Beatrice Lombardo form
Victoria Smirnova - ostatnie mecze
Houston - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Elbaba | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.11.17 1. runda | vs. Beatrice Lombardo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 Klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Helena Jansen Figueras | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
23.08.17 2. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda | vs. Celine El Ghali | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
20.07.17 2. runda | vs. Ines Ibbou | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.17 1. runda | vs. Irina Ramialison | 6-4, 1-0, Irina Ramialison - krecz | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
03.04.17 Klasyf. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Brigitte Manceau | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
07.03.17 1. runda | vs. Giulia Morlet | 0-6, 7-64, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Marine Seuris | 6-3, 6-710, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.17 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.17 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Shoshyna | Anastasiya Shoshyna - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.02.17 Klasyf. | vs. Polina Leykina | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Timea Pavlickova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.01.17 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Loughborough - halowa | ||||
26.10.16 1. runda | vs. Petra Krejsova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.16 Klasyf. | vs. Olivia Elliott | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Ema Lazic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning - dywanowa | ||||
17.10.16 2. runda klasyf. | vs. Tea Bogdanoska | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.16 Klasyf. | vs. Christina Wolfgruber | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
28.09.16 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 Klasyf. | vs. Fiona Codino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Beatrice Lombardo - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 Klasyf. | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Ines Nicault | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | 7-64, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Stefania Rubini | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Lisa Sabino | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Angelica Raggi | 6-4, 6-78, 11-9 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Schio - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Corinna Dentoni | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 3-6, 19-17 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Scala | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.19 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Padova - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Prati | 6-3, 6-75, 10-12 | szczegóły meczu | |
W60+H Rome - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Caserta - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Nastassja Burnett | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.19 1. runda | vs. Joanna Garland | 4-6, 7-69, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | - Beatrice Lombardo - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
28.02.18 2. runda | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |