MECZ
21.01.18 | 2. runda klasyf. | Beatrice Gumulya | Eva Siska | 7-5, 4-6, 7-5 | Sharm El | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
02.11.96, 27 lat
10435 $
02.11.96, 27 lat
10435 $
Beatrice Gumulya vs. Eva Siska - Wzajemne mecze
21.01.18 | 2. runda klasyf. | Beatrice Gumulya | Eva Siska | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Beatrice Gumulya form & Eva Siska form
Beatrice Gumulya - ostatnie mecze
W75 Burnie - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiqi Guo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zongyu Li | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
30.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alessia Piccoliori | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Paulina Jurkowska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Turati | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Marine Partaud | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Skoric | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Vivian Yang | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.22 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Eva Siska - ostatnie mecze
W25 Wichita - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Paris Corley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Laura Maluniakova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Ipek Soylu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Emily Seibold | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.19 Klasyf. | vs. Ivana Topcic | 6-1, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alexa Ryngler | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
25.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ava Hrastar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sandra Bozinovic | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Cornelia Lister | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gatineau - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Catherine Leduc | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Winnipeg - twarda | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Kelly Chen | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maya Arksey | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Manchester - trawiasta | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Allen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Olivia French | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Maria Marfutina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nadja Ramskogler | 5-7, - Eva Siska - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Margarita Skryabina | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Oliwia Szymczuch | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |