Tajlandia
12.01.95, 29 lat
12.01.95, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Apichaya Runglerdkriangkrai vs. Beatrice Gumulya - Wzajemne mecze
11.07.17 | 1. runda | Apichaya Runglerdkriangkrai | Beatrice Gumulya | 7-65, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | Hua Hin | twarda |
07.07.14 | 1. runda klasyf. | Beatrice Gumulya | Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Bangkok | twarda |
Apichaya Runglerdkriangkrai form & Beatrice Gumulya form
Apichaya Runglerdkriangkrai - ostatnie mecze
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 7-66, 6-75, 4-10 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dolavee Tumthong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Susanne Celik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Siska | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Anna Morgina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Amber Washington | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
05.12.18 2. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Chie Kezuka | 5-7, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Sophia Bursulaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.18 2. runda klasyf. | vs. Thitirat Kanaphuet | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Yeong Won Jeong | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
29.10.18 1. runda | vs. Chanikarn Silakul | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Cai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Natasha Palha | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.18 Klasyf. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Prarisa Rachdanone | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Constanze Stepan | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Lillian Gabrielsen | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.01.18 Klasyf. | vs. Jade Lewis | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.18 2. runda klasyf. | vs. Rishika Sunkara | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Beatrice Gumulya - ostatnie mecze
W75 Burnie - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiqi Guo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zongyu Li | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
30.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alessia Piccoliori | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Paulina Jurkowska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Turati | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Marine Partaud | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Skoric | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Vivian Yang | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.22 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |