MECZ
07.02.19 | Beatrice Gumulya | Abigail Tere-Apisah | 6-4, 2-6, 6-4 | Fed Cup | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Beatrice Gumulya | Abigail Tere-Apisah | |
1. podanie % | 44/75 (59%) | 56/89 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/44 (59%) | 37/56 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/31 (52%) | 12/33 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 5/6 (83%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/89 (45%) | 33/75 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/164 (50%) | 82/164 (50%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Beatrice Gumulya vs. Abigail Tere-Apisah - Wzajemne mecze
07.02.19 | Beatrice Gumulya | Abigail Tere-Apisah | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Fed Cup | halowa |
Beatrice Gumulya form & Abigail Tere-Apisah form
Beatrice Gumulya - ostatnie mecze
W75 Burnie - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiqi Guo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zongyu Li | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
30.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alessia Piccoliori | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Paulina Jurkowska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Turati | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Marine Partaud | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Skoric | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Vivian Yang | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.22 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Abigail Tere-Apisah - ostatnie mecze
W25 Perth - twarda | ||||
29.02.20 Ćwierćfinał | vs. Irina Ramialison | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
21.02.20 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.20 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.20 2. runda | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Sohyun Park | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 3-1, Nigina Abduraimova - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Mai Minokoshi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
05.12.19 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Sabina Sharipova | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Nina Stadler | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Nadia Ravita | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
31.05.19 2. runda | vs. Erina Hayashi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Angelina Gabueva | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Tammy Tan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
19.05.19 Finał | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.05.19 Półfinał | vs. Ipek Soylu | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Chompoothip Jandakate | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |