MECZ
29.03.17 | 1. runda | Basak Eraydin | Valeriya Solovyeva | 0-6, 7-64, 6-1 | Santa Margherita | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Basak Eraydin | Valeriya Solovyeva | |
1. podanie % | 53/103 (51%) | 67/96 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/53 (53%) | 35/67 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/50 (46%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 6/8 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/96 (51%) | 52/103 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/199 (50%) | 99/199 (50%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Basak Eraydin vs. Valeriya Solovyeva - Wzajemne mecze
29.03.17 | 1. runda | Basak Eraydin | Valeriya Solovyeva | 0-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
08.11.16 | 1. runda | Valeriya Solovyeva | Basak Eraydin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
Basak Eraydin form & Valeriya Solovyeva form
Basak Eraydin - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | - | szczegóły meczu | |
09.12.23 2. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.23 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Valeriya Solovyeva - ostatnie mecze
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.18 Klasyf. | vs. Mandy Minella | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. An-Sophie Mestach | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Alexandra Panova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.06.18 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.18 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Luisa Pelayo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Shilin Xu | 6-0, 3-1, Shilin Xu - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Tiffany William | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Claudia Giovine | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.18 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-3, - Valeriya Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
05.04.18 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.04.18 Klasyf. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.04.18 2. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grymalska | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |