MECZ
01.11.16 | 1. runda | Basak Eraydin | Alize Lim | 7-65, 6-4 | Scottsdale | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Basak Eraydin | Alize Lim | |
1. podanie % | 40/73 (55%) | 60/81 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/40 (58%) | 29/60 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/33 (48%) | 9/21 (43%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/81 (53%) | 34/73 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/154 (53%) | 72/154 (47%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Basak Eraydin vs. Alize Lim - Wzajemne mecze
13.09.18 | 2. runda | Basak Eraydin | Alize Lim | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
23.07.17 | 1. runda klasyf. | Basak Eraydin | Alize Lim | 0-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
01.11.16 | 1. runda | Basak Eraydin | Alize Lim | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Scottsdale | twarda |
13.07.09 | 2. runda | Basak Eraydin | Alize Lim | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Izmir | twarda |
Basak Eraydin form & Alize Lim form
Basak Eraydin - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | - | szczegóły meczu | |
09.12.23 2. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.23 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Alize Lim - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
07.09.20 Klasyf. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
03.09.20 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.01.20 Ćwierćfinał | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.20 2. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.19 Półfinał | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |