MECZ
21.09.14 | 1. runda | Barbora Strycova | Daniela Hantuchova | 7-65, 7-62 | Wuhan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Barbora Strycova | Daniela Hantuchova | |
1. podanie % | 50/86 (58%) | 55/93 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/50 (72%) | 36/55 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/36 (64%) | 22/38 (58%) |
Zdobyte break-ball | 2/8 (25%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/93 (38%) | 27/86 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/179 (53%) | 85/179 (47%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbora Strycova vs. Daniela Hantuchova - Wzajemne mecze
21.09.14 | 1. runda | Barbora Strycova | Daniela Hantuchova | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
03.08.11 | 2. runda | Daniela Hantuchova | Barbora Strycova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Carlsbad | twarda |
24.06.10 | 2. runda | Barbora Strycova | Daniela Hantuchova | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
Barbora Strycova form & Daniela Hantuchova form
Barbora Strycova - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 Klasyf. | vs. Madison Brengle | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Betova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Magdalena Frech | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
12.05.23 2. runda | vs. Maria Sakkari | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Svetlana Kuznetsova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
20.10.20 1. runda | vs. Ons Jabeur | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
30.09.20 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
16.09.20 2. runda | vs. Karolina Pliskova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
11.08.20 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
19.07.20 1. runda | vs. Kristyna Pliskova | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Karolina Muchova | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
15.06.20 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
25.02.20 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda | vs. Petra Martic | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.20 2. runda | vs. Petra Martic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 1. runda | vs. Amanda Anisimova | 7-63, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.20 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
14.01.20 1. runda | vs. Bernarda Pera | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
08.01.20 2. runda | vs. Alison Riske | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Daniela Hantuchova - ostatnie mecze
Rabat - ceglana | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.17 2. runda klasyf. | vs. Quirine Lemoine | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.17 1. runda klasyf. | vs. Lilya Hadab | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
12.04.17 1. runda | vs. Petra Martic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
08.04.17 Półfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.17 Ćwierćfinał | vs. Olga Saez Larra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.17 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.17 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-73, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.03.17 2. runda | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.17 1. runda | vs. Olesya Pervushina | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Mandy Minella | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
01.03.17 2. runda | vs. Monica Puig | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.17 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
23.02.17 2. runda | vs. Kayla Day | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.17 1. runda | vs. Luisa Stefani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - ceglana | ||||
12.02.17 | vs. Sara Errani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.17 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
15.11.16 1. runda | vs. Ipek Soylu | 7-5, 2-6, 2-4, - Daniela Hantuchova - krecz | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
16.10.16 2. runda klasyf. | vs. Tara Moore | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
10.10.16 Klasyf. | vs. Mandy Minella | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.16 2. runda klasyf. | vs. Julia Boserup | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.16 1. runda klasyf. | vs. Lauren Davis | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
18.09.16 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.16 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
12.09.16 Klasyf. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.16 2. runda klasyf. | vs. Miharu Imanishi | 6-2, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.16 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Brady | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
19.08.16 1. runda klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
02.08.16 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |