MECZ
31.01.17 | 1. runda | Barbora Stefkova | Aleksandrina Naydenova | 6-2, 6-1 | Burnie | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Barbora Stefkova | Aleksandrina Naydenova | |
1. podanie % | 32/48 (67%) | 26/38 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/32 (75%) | 12/26 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/38 (55%) | 13/48 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbora Stefkova vs. Aleksandrina Naydenova - Wzajemne mecze
31.01.17 | 1. runda | Barbora Stefkova | Aleksandrina Naydenova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Burnie | twarda |
Barbora Stefkova form & Aleksandrina Naydenova form
Barbora Stefkova - ostatnie mecze
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
08.06.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Rybakina | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
27.04.19 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
11.04.19 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
07.04.19 Półfinał | vs. Maryna Zanevska | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.19 Ćwierćfinał | vs. Katy Dunne | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
09.02.19 Półfinał | vs. Lucie Hradecka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.19 2. runda | vs. Monika Kilnarova | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.19 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
26.01.19 Półfinał | vs. Varvara Flink | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.19 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.19 2. runda | vs. Anastasia Frolova | Anastasia Frolova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
11.01.19 Ćwierćfinał | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.19 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.19 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
06.01.19 Finał | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.01.19 Półfinał | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.01.19 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.01.19 2. runda | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.01.19 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Harmony Tan | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Maia Lumsden | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cherboug En - halowa | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu |
Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze
W25 Hua - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
25.10.19 2. runda | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
07.09.19 Finał | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
25.08.19 Finał | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
21.07.19 Finał | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |