MECZ
10.06.18 | Klasyf. | Barbora Pokorna | Nikola Breckova | 6-4, 4-6, 6-1 | Prerov | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Barbora Pokorna | Nikola Breckova | |
1. podanie % | 52/96 (54%) | 55/104 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/52 (58%) | 29/55 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/44 (39%) | 15/49 (31%) |
Zdobyte break-ball | 10/18 (56%) | 7/11 (64%) |
Punkty zdobyte przez return | 60/104 (58%) | 49/96 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 107/200 (54%) | 93/200 (47%) |
Double foul | 8 | 10 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Pokorna | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbora Pokorna | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Barbora Pokorna | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbora Pokorna | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Barbora Pokorna | 5-3 | |
5-4 | Nikola Breckova | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Barbora Pokorna | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbora Pokorna | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Pokorna | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbora Pokorna | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Barbora Pokorna | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbora Pokorna | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Barbora Pokorna | 2-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Barbora Pokorna | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbora Pokorna | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Czechy
09.11.01, 22 lat
09.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Barbora Pokorna vs. Nikola Breckova - Wzajemne mecze
10.06.18 | Klasyf. | Barbora Pokorna | Nikola Breckova | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Prerov | ceglana |
Barbora Pokorna form & Nikola Breckova form
Barbora Pokorna - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-69, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 5-7, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Krenkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Victoria Kan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Eva Cechakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Novotna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Melani Safarova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alica Sepesiova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Nikola Breckova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |