Czechy
09.06.98, 25 lat
18482 $
09.06.98, 25 lat
18482 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Linda Sevcikova vs. Barbora Miklova - Wzajemne mecze
25.02.18 | 2. runda klasyf. | Barbora Miklova | Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Linda Sevcikova form & Barbora Miklova form
Linda Sevcikova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Anna Turati | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Alisa Vasileva | 4-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Luciano | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nisa Bulut | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-73, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nikola Koprivova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Lidia Encheva | 6-2, 2-2, Lidia Encheva - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Maria Brotea | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Noka Juric | 0-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Natalija Senic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Barbora Miklova - ostatnie mecze
Prague - twarda | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.21 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
23.03.21 1. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
08.12.20 1. runda | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
31.07.20 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
25.06.20 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - krecz | szczegóły meczu |