MECZ
25.07.18 | 1. runda | Barbora Krejcikova | Anna Zaja | 6-2, 6-0 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Barbora Krejcikova | Anna Zaja | |
1. podanie % | 19/42 (45%) | 28/40 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/19 (89%) | 11/28 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/23 (43%) | 3/12 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/40 (65%) | 15/42 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/82 (65%) | 29/82 (35%) |
Double foul | 6 | 1 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Barbora Krejcikova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-2 | Anna Zaja | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Anna Zaja | |
2-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbora Krejcikova vs. Anna Zaja - Wzajemne mecze
25.07.18 | 1. runda | Barbora Krejcikova | Anna Zaja | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
23.07.17 | 1. runda klasyf. | Barbora Krejcikova | Anna Zaja | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
14.05.16 | 1. runda klasyf. | Barbora Krejcikova | Anna Zaja | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | Nurnberg | ceglana |
13.02.12 | Ćwierćfinał | Anna Zaja | Barbora Krejcikova | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | Leimen | halowa |
Barbora Krejcikova form & Anna Zaja form
Barbora Krejcikova - ostatnie mecze
Abu Dhabi - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Liudmila Samsonova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 1-0, Sara Sorribes Tormo - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
23.01.24 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 4. runda | vs. Mirra Andreeva | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.24 3. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Mai Hontama | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - halowa | ||||
25.10.23 | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 | vs. Magda Linette | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, Lesya Tsurenko - krecz | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Petra Martic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
16.09.23 Finał | vs. Sofia Kenin | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Półfinał | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 0-4, - Barbora Krejcikova - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
25.06.23 Finał | vs. Jelena Ostapenko | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Półfinał | vs. Lin Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Anna Zaja - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Budapest - ceglana | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Wiesbaden - ceglana | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
21.06.21 1. runda | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
16.06.21 2. runda | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 2. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |