MECZ
30.04.19 | 1. runda | Barbora Krejcikova | Amandine Hesse | 6-1, 6-2 | W60 Wiesbaden | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Barbora Krejcikova | Amandine Hesse | |
1. podanie % | 24/33 (73%) | 25/47 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/24 (67%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/9 (56%) | 3/22 (14%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/47 (70%) | 12/33 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Barbora Krejcikova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Barbora Krejcikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbora Krejcikova vs. Amandine Hesse - Wzajemne mecze
30.04.19 | 1. runda | Barbora Krejcikova | Amandine Hesse | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Wiesbaden | ceglana |
Barbora Krejcikova form & Amandine Hesse form
Barbora Krejcikova - ostatnie mecze
Abu Dhabi - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Liudmila Samsonova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 1-0, Sara Sorribes Tormo - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
23.01.24 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 4. runda | vs. Mirra Andreeva | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.24 3. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Mai Hontama | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - halowa | ||||
25.10.23 | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 | vs. Magda Linette | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, Lesya Tsurenko - krecz | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Petra Martic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
16.09.23 Finał | vs. Sofia Kenin | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Półfinał | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 0-4, - Barbora Krejcikova - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
25.06.23 Finał | vs. Jelena Ostapenko | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Półfinał | vs. Lin Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Amandine Hesse - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |