MECZ
29.04.17 | 1. runda klasyf. | Barbora Krejcikova | Abir El Fahimi | 6-2, 6-0 | Rabat | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Barbora Krejcikova | Abir El Fahimi | |
1. podanie % | 27/45 (60%) | 19/48 (40%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/27 (67%) | 11/19 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 7/29 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/48 (63%) | 16/45 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Abir El Fahimi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Abir El Fahimi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Barbora Krejcikova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Abir El Fahimi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Abir El Fahimi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Abir El Fahimi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Abir El Fahimi | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Abir El Fahimi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Maroko
03.10.95, 28 lat
03.10.95, 28 lat
Barbora Krejcikova vs. Abir El Fahimi - Wzajemne mecze
29.04.17 | 1. runda klasyf. | Barbora Krejcikova | Abir El Fahimi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Rabat | ceglana |
Barbora Krejcikova form & Abir El Fahimi form
Barbora Krejcikova - ostatnie mecze
Abu Dhabi - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Liudmila Samsonova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 1-0, Sara Sorribes Tormo - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
23.01.24 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 4. runda | vs. Mirra Andreeva | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.24 3. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Mai Hontama | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - halowa | ||||
25.10.23 | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 | vs. Magda Linette | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, Lesya Tsurenko - krecz | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Petra Martic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
16.09.23 Finał | vs. Sofia Kenin | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Półfinał | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 0-4, - Barbora Krejcikova - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
25.06.23 Finał | vs. Jelena Ostapenko | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Półfinał | vs. Lin Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Abir El Fahimi - ostatnie mecze
Agadir - ceglana | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Ikram Rassif | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Beni Mellal - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Guillermina Naya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Dewi Dijkman | 0-6, 0-4, - Abir El Fahimi - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Natasha Piludu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
29.04.17 1. runda klasyf. | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
13.02.17 Klasyf. | vs. Lara Panfilov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Giulia Cascapera | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
26.12.16 1. runda | vs. Louise Lampla | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
20.12.16 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
14.12.16 2. runda | vs. Josephine Boualem | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.16 1. runda | vs. Emilija Ceranic | 7-610, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
12.12.16 Klasyf. | vs. Lamyae Dad | 6-1, 3-2, Lamyae Dad - krecz | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
14.11.16 Klasyf. | vs. Loretto Villalba Rubio | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
07.11.16 Klasyf. | vs. Marina Alcaide Bakari | 3-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
01.11.16 1. runda | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.16 Klasyf. | vs. Zara Lennon | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.09.16 2. runda | vs. Melisa Morales | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.16 1. runda | vs. Shrishti Daas | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.08.16 1. runda | vs. Farah Yasser Abd El Wahab | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Loveth Donatus | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Dorien Cuypers | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
24.04.16 2. runda klasyf. | vs. Kaia Kanepi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.16 1. runda klasyf. | vs. Zainab El Houari | Zainab El Houari - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
23.11.15 1. runda | vs. Pia Brglez | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
16.11.15 1. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.15 Klasyf. | vs. Cristina Adamescu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.15 1. runda klasyf. | vs. Ikram Rassif | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
09.11.15 Klasyf. | vs. Dorien Cuypers | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |