MECZ
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Barbora Cibakova | Nikoletta Muller | 6-1, 6-1 | W25 St. | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
09.10.00, 23 lat
09.10.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wegry
25.07.00, 23 lat
25.07.00, 23 lat
Barbora Cibakova vs. Nikoletta Muller - Wzajemne mecze
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Barbora Cibakova | Nikoletta Muller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 St. | ceglana |
Barbora Cibakova form & Nikoletta Muller form
Barbora Cibakova - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 0-2, - Barbora Cibakova - krecz | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Daniella Dimitrova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 St. - ceglana | ||||
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lara Escauriza | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kyrin Pollock | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Constanze Stepan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | - | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Adelina Baravi | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
Gyor - ceglana | ||||
25.04.16 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova (1999) | 6-2, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Nikoletta Muller - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Christine Junge-Ilges | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Schueller | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Duru Kuscu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Horacek | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Stina Larsson | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Kim | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dunya Charalampopoulos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Didi Bredberg Canizares | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.19 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |