Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
18.05.96, 27 lat
18.05.96, 27 lat
Barbara Kotelesova vs. Martina Husarova - Wzajemne mecze
30.09.13 | Klasyf. | Barbara Kotelesova | Martina Husarova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Solin | ceglana |
Barbara Kotelesova form & Martina Husarova form
Barbara Kotelesova - ostatnie mecze
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Dina Dudic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
28.09.17 2. runda | vs. Vendula Zovincova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Katharina Hering | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.09.17 2. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Maria Patrascu | 0-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.17 1. runda | vs. Natalia Maynetto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.04.17 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.04.17 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.03.17 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.11.16 1. runda | vs. Emma Lene | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.11.16 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.11.16 Ćwierćfinał | vs. Diana Enache | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
03.11.16 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.16 1. runda | vs. Milagros Montero | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.10.16 Półfinał | vs. Guadalupe Perez Rojas | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.16 Ćwierćfinał | vs. Tereza Kolarova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.16 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.10.16 1. runda | vs. Mariana Correa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.10.16 Półfinał | vs. Fernanda Brito | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.16 Ćwierćfinał | vs. Alice Bacquie | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.10.16 2. runda | vs. Federica Prati | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Martina Husarova - ostatnie mecze
W15 Sibenik - ceglana | ||||
24.05.21 Klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yochana Benchetrit | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Ema Mulalic | 6-1, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Kopecka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lana Sipek | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Maria Masini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.15 Klasyf. | vs. Marcella Cucca | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.10.15 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
12.10.15 Klasyf. | vs. Marcella Cucca | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
21.09.15 Klasyf. | vs. Petra Melounova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Pavla Kovacova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Eliska Kleisnerova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.15 Klasyf. | vs. Hana Pektorova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Hana Kovacova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Koper - ceglana | ||||
24.08.15 Klasyf. | vs. Chiara Catini | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Graz - ceglana | ||||
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Andrina Peer | 7-62, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Joanna Skrzypczynska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.06.15 Klasyf. | vs. Teresa Malikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Zbrankova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
08.06.15 Klasyf. | vs. Klara Skopac | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Georgina Fedosenkova | 2-6, 7-5, 3-0, Georgina Fedosenkova - krecz | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
09.02.15 2. runda klasyf. | vs. Kristina Lagoda | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
22.09.14 2. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
15.09.14 1. runda klasyf. | vs. Ivana Horvat | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu |