MECZ
20.09.18 | 2. runda | Barbara Haas | Lina Gjorcheska | 6-74, 6-4, 6-2 | Podgorica | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Barbara Haas | Lina Gjorcheska | |
1. podanie % | 78/119 (66%) | 60/92 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/78 (63%) | 33/60 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/41 (44%) | 12/32 (38%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/92 (51%) | 52/119 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 114/211 (54%) | 97/211 (46%) |
Double foul | 8 | 1 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Barbara Haas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Barbara Haas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Barbara Haas | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Barbara Haas | 3-3 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Barbara Haas | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbara Haas | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbara Haas | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Barbara Haas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbara Haas | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Lina Gjorcheska | |
3-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Haas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Barbara Haas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Barbara Haas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbara Haas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Lina Gjorcheska | |
5-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Barbara Haas | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbara Haas vs. Lina Gjorcheska - Wzajemne mecze
20.09.18 | 2. runda | Barbara Haas | Lina Gjorcheska | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Podgorica | ceglana |
11.05.16 | 2. runda | Barbara Haas | Lina Gjorcheska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Gyor | ceglana |
Barbara Haas form & Lina Gjorcheska form
Barbara Haas - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Nina Potocnik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bronx - twarda | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Eupen - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Florence Fohnen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
16.07.22 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Lexie Stevens | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.07.22 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 7-65, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
09.06.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Siegemund | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.06.22 2. runda | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-0, Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.22 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Miharu Imanishi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Lina Gjorcheska - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Luca Udvardy | 6-70, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu |