Moldova
31.07.99, 24 lat
31.07.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Vlada Medvedcova vs. Barbara Gatica - Wzajemne mecze
29.08.17 | 1. runda | Barbara Gatica | Vlada Medvedcova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Vlada Medvedcova form & Barbara Gatica form
Vlada Medvedcova - ostatnie mecze
Bucharest - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anamaria Kiszner Luca | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Lara Escauriza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Barbara Gatica | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Manon Peral | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda | vs. Katya Malikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Izmir - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Esen Kokce | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Maetschke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
28.11.16 Klasyf. | vs. Lauryn John-Baptiste | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Avital Kandelis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.16 2. runda klasyf. | vs. Mika Misgav | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
05.10.16 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda | vs. Hanna Sokal | 7-63, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
27.09.16 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Slovenska Lupca - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.04.16 1. runda | vs. Iva Primorac | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bursa - ceglana | ||||
06.07.15 2. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.15 1. runda klasyf. | vs. Seven Oral | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sakarya - twarda | ||||
29.06.15 1. runda | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.11.14 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Zeleva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.11.14 1. runda | vs. Cristina Adamescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
10.11.14 1. runda | vs. Violetta Degtiareva | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.09.14 2. runda klasyf. | vs. Andreea Cula | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.14 Klasyf. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Barbara Gatica - ostatnie mecze
W60 Grado - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
22.05.22 Finał | vs. Tena Lukas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.22 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-3, 3-2, Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Dominika Salkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 Rubber 1 | vs. Valeska San Martin Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.04.22 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.22 Klasyf. | vs. Tatjana Maria | 6-2, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
26.03.22 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.22 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Anapoima - ceglana | ||||
17.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
13.03.22 Finał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.03.22 Półfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.22 3. runda | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
03.03.22 3. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |