MECZ
11.09.19 | 1. runda | Ayumi Miyamoto | Sarah Lee | 6-3, 6-2 | W15 Lawrence | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ayumi Miyamoto | Sarah Lee | |
1. podanie % | 41/62 (66%) | 36/50 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/41 (66%) | 16/36 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 8/14 (57%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/50 (52%) | 24/62 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ayumi Miyamoto | 2-0 | |
0-0, 30-15 | ||
3-0 | Sarah Lee | |
0-0 | ||
4-1 | Sarah Lee | |
0-0 | ||
Ayumi Miyamoto | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, A-40 | ||
5-2 | Sarah Lee | |
0-0, 0-15 | ||
Ayumi Miyamoto | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sarah Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ayumi Miyamoto | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Sarah Lee | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayumi Miyamoto | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Sarah Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ayumi Miyamoto | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Sarah Lee | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Miyamoto | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ayumi Miyamoto vs. Sarah Lee - Wzajemne mecze
11.09.19 | 1. runda | Ayumi Miyamoto | Sarah Lee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Lawrence | twarda |
Ayumi Miyamoto form & Sarah Lee form
Ayumi Miyamoto - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Chloe Beck | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 6-1, 5-3, Stacey Fung - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Chelsea Fontenel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 2-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ashton Bowers | 0-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Kida Ferrari | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Tatum Evans | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 1-1, Jasmin Jebawy - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Esther Vyrlan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Berlanga Bandera | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Lucia Peyre | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Panna Bartha | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carolina Gomez | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Solymar Colling | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Sana Garakani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Dayeon Back | 7-66, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Yujin Kim | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Azuna Ichioka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
29.07.23 Półfinał | vs. Mei Hasegawa | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Mio Mushika | 7-64, 4-6, 3-1, Mio Mushika - krecz | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Funa Kozaki | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Nagisa Morimoto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Reina Goto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Takahashi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Sarah Lee - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Fatima Ingrid Amartha Keita | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jwany Sherif | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Jiangxue Han | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
30.10.19 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Catherine Leduc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Kelly Williford | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Karla Portalatin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Claremont - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Rianna Valdes | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 2. runda klasyf. | vs. Sybille Gauvain | 7-65, 7-68 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Midori Castillo Meza | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Zoe Kruger | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 6-4, 3-0, Anita Wagner - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Lena Lutzeier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |