Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
28.05.00, 23 lat
28.05.00, 23 lat
Ayumi Koshiishi vs. Chie Kezuka - Wzajemne mecze
09.10.17 | Klasyf. | Ayumi Koshiishi | Chie Kezuka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Makinohara | dywanowa |
Ayumi Koshiishi form & Chie Kezuka form
Ayumi Koshiishi - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Chie Kezuka - ostatnie mecze
W15 Hua - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cannizzaro | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Pareen Shivekar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - dywanowa | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ching-Wen Hsu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
02.12.18 Klasyf. | vs. Ema Bolebruchova | 6-4, 6-71, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.12.18 2. runda klasyf. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.11.18 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 7-5, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
25.11.18 Klasyf. | vs. Yuhan Liu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Yelfimova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kyoto - halowa | ||||
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Michika Ozeki | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Robu Kajitani | Robu Kajitani - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Saki Oyama | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - dywanowa | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Reina Takahashi | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Ayumi Miyamoto | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mihoki Miyahara | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yurie Takanishi | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kyoto - halowa | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Yuho Maeda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Himari Sato | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nanao - dywanowa | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Patrascu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Megumi Nishimoto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |