MECZ
06.11.17 | 1. runda klasyf. | Aymet Uzcategui | Alexandra Mueller | 4-6, 6-2, 6-3 | Waco | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aymet Uzcategui vs. Alexandra Mueller - Wzajemne mecze
06.11.17 | 1. runda klasyf. | Aymet Uzcategui | Alexandra Mueller | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Waco | twarda |
Aymet Uzcategui form & Alexandra Mueller form
Aymet Uzcategui - ostatnie mecze
Fed Cup - ceglana | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tyler - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
15.10.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
31.07.18 Klasyf. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
24.04.18 Klasyf. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
28.03.18 2. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu |
Alexandra Mueller - ostatnie mecze
Ashland - twarda | ||||
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Manchester - trawiasta | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Holly Staff | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Neel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charlottesville - ceglana | ||||
24.04.18 Klasyf. | vs. Mari Osaka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Catherine Leduc | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Harbour - ceglana | ||||
09.04.18 2. runda klasyf. | vs. Peyton Stearns | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Waco - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Aymet Uzcategui | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Santamaria | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Landisville - twarda | ||||
09.08.17 1. runda | vs. Sherazad Reix | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Ianchuk | 3-2, Elizaveta Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
Sacramento - twarda | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Kaitlyn Christian | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg - twarda | ||||
14.07.17 Ćwierćfinał | vs. Mayo Hibi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.17 2. runda | vs. Danielle Lao | 6-76, 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.07.17 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Josephine Kuhlman | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Monika Popovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
10.06.17 Półfinał | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.06.17 Ćwierćfinał | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.17 2. runda | vs. Allie Kiick | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Sabrina Santamaria | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Nauta | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Katerina Stewart | 5-2, Katerina Stewart - krecz | szczegóły meczu |