MECZ
04.09.20 | 1. runda | Ayla Aksu | Tea Jandric | 6-2, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-1 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-A | ||
Ayla Aksu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Tea Jandric | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayla Aksu | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Ayla Aksu | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-A[BP] | ||
2-1 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
Ayla Aksu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
4-1 | Tea Jandric | |
0-0 | ||
Ayla Aksu | 5-1 | |
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
08.10.96, 27 lat
08.10.96, 27 lat
Ayla Aksu vs. Tea Jandric - Wzajemne mecze
04.09.20 | 1. runda | Ayla Aksu | Tea Jandric | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Ayla Aksu form & Tea Jandric form
Ayla Aksu - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu |
Tea Jandric - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
24.09.20 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 1. runda | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.20 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.20 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.06.20 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
23.06.14 2. runda klasyf. | vs. Kristina Njegus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.14 Klasyf. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.06.14 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |