INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ayla Aksu vs. Gebriela Mihaylova - Wzajemne mecze
29.06.17 | 2. runda | Ayla Aksu | Gebriela Mihaylova | 7-61, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | Istanbul | ceglana |
05.01.15 | 1. runda | Ayla Aksu | Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Ayla Aksu form & Gebriela Mihaylova form
Ayla Aksu - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Gebriela Mihaylova - ostatnie mecze
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-0, Victoria Muntean - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Nikola Breckova | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 1-0, Mihaela Tsoneva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Andjela Petrovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 0-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.22 2. runda klasyf. | vs. Jade Haller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kamea Medora | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |