MECZ
28.01.19 | 1. runda klasyf. | Audrey Ann Blakely | Gemma Lairon Navarro | 7-65, 6-2 | W15 Manacor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
USA
14.12.94, 29 lat
14.12.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Audrey Ann Blakely vs. Gemma Lairon Navarro - Wzajemne mecze
28.01.19 | 1. runda klasyf. | Audrey Ann Blakely | Gemma Lairon Navarro | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Manacor | ceglana |
Audrey Ann Blakely form & Gemma Lairon Navarro form
Audrey Ann Blakely - ostatnie mecze
W25 Evansville - twarda | ||||
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andie K. Daniell | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Steffi Carruthers | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Catherine Leduc | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Alice Gillan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Kylie Collins | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Williamsburg - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Nina Stadler | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Melisa Morales | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Arcadia - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Maxi Duncan | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Akilah James | 6-77, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Angie Carolina Yepes Medina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cucuta - ceglana | ||||
08.11.18 Ćwierćfinał | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 2. runda | vs. Aimee Tarun | 6-4, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Paula Puentes Jimenez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mexico City - twarda | ||||
31.10.18 2. runda | vs. Rushri Wijesundera | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.10.18 Klasyf. | vs. Zoe Hitt | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Ross | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Nadezda Gorbachkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Gemma Lairon Navarro - ostatnie mecze
W15 Valencia - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Ange Ortega Mateu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
16.03.22 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.20 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Lara Marco Mas | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Taisia Yakunina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Mina Hodzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Linda Noskova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Lohoff | 6-2, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Estrella Cabeza-Candela | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vitoria - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Irina Cantos Siemers | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cantanhede - dywanowa | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |