MECZ
23.10.19 | 1. runda | Astra Sharma | Alexandra Yepifanova | 6-1, 6-0 | W80 Macon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Astra Sharma | Alexandra Yepifanova | |
1. podanie % | 20/33 (61%) | 33/55 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/20 (85%) | 16/33 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/13 (62%) | 5/22 (23%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/55 (62%) | 8/33 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexandra Yepifanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Astra Sharma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alexandra Yepifanova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Astra Sharma | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-0 | Alexandra Yepifanova | |
0-0 | ||
Astra Sharma | 4-1 | |
5-1 | Alexandra Yepifanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Astra Sharma | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-0 | Alexandra Yepifanova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Astra Sharma | 2-0 | |
0-0 | ||
Astra Sharma | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Alexandra Yepifanova | |
0-0 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
02.03.03, 21 lat
02.03.03, 21 lat
Astra Sharma vs. Alexandra Yepifanova - Wzajemne mecze
23.10.19 | 1. runda | Astra Sharma | Alexandra Yepifanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W80 Macon | twarda |
Astra Sharma form & Alexandra Yepifanova form
Astra Sharma - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Bernarda Pera | 2-1, - Astra Sharma - krecz | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
04.04.24 3. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.03.24 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francisca Jorge | 6-73, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Hikaru Sato | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lea Ma | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Joanna Garland | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaimee Fourlis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Sara Errani | 0-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-72, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu |
Alexandra Yepifanova - ostatnie mecze
Stanford - twarda | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Makoto Ninomiya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fountain - twarda | ||||
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Malaika Rapolu | 6-73, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Brandy Walker | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.07.22 1. runda | vs. Dabin Kim | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda | vs. Alina Shcherbinina | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
17.05.21 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
06.05.21 2. runda | vs. Vera Lapko | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.05.21 1. runda | vs. Naiktha Bains | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - twarda | ||||
23.02.21 1. runda klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.21 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Karen Marthiens | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
13.11.20 2. runda | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Jessica Failla | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Funchal - twarda | ||||
16.10.20 Ćwierćfinał | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.20 2. runda | vs. Emily Appleton | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.10.20 1. runda | vs. Ines Murta | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.20 Klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
04.10.20 1. runda | vs. Linda Noskova | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu |