MECZ
20.09.17 | 1. runda | Asia Muhammad | Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-1 | Penrith | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Asia Muhammad | Anne-Marie Medcalf | |
1. podanie % | 23/39 (59%) | 28/46 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/23 (87%) | 12/28 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 8/18 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/46 (57%) | 9/39 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
20.02.98, 26 lat
20.02.98, 26 lat
Asia Muhammad vs. Anne-Marie Medcalf - Wzajemne mecze
20.09.17 | 1. runda | Asia Muhammad | Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Penrith | twarda |
Asia Muhammad form & Anne-Marie Medcalf form
Asia Muhammad - ostatnie mecze
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.23 Półfinał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.23 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu |
Anne-Marie Medcalf - ostatnie mecze
Klosters - ceglana | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Catherine Gulihur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Ivana Topcic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Cvorovic | Sara Cvorovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Snehadevi S Reddy | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alegre | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Zhang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Megumi Nishimoto | 7-61, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Chikako Kawamura | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Toyota - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Pei Hsuan Chen | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Annerly Poulos | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
11.10.17 1. runda | vs. Ellen Allgurin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nantananan Othaganon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sara Tomic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Megan Smith (AUS) | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Penrith - twarda | ||||
20.09.17 1. runda | vs. Asia Muhammad | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Meri Zafirova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sassuolo - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Chiara De Vito | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |