JAR
17.02.00, 24 lat
13720 $
17.02.00, 24 lat
13720 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Warona Mdlulwa vs. Ashmitha Easwaramurthi - Wzajemne mecze
17.10.18 | 1. runda | Ashmitha Easwaramurthi | Warona Mdlulwa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
01.12.14 | 1. runda | Ashmitha Easwaramurthi | Warona Mdlulwa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Djibouti | twarda |
Warona Mdlulwa form & Ashmitha Easwaramurthi form
Warona Mdlulwa - ostatnie mecze
W15 Fort - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
23.03.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
09.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Ashmitha Easwaramurthi - ostatnie mecze
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.12.23 Klasyf. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.23 1. runda | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Klasyf. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - krecz | szczegóły meczu |