MECZ
20.10.14 | 2. runda klasyf. | Ashley Weinhold | Jacqueline Cako | 6-4, 7-63 | Macon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ashley Weinhold vs. Jacqueline Cako - Wzajemne mecze
04.08.16 | 2. runda | Jacqueline Cako | Ashley Weinhold | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Fort Worth | twarda |
09.11.15 | 2. runda klasyf. | Jacqueline Cako | Ashley Weinhold | 4-6, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | Scottsdale | twarda |
02.02.15 | 2. runda klasyf. | Jacqueline Cako | Ashley Weinhold | 4-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Midland | halowa |
20.10.14 | 2. runda klasyf. | Ashley Weinhold | Jacqueline Cako | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | Macon | twarda |
08.07.13 | 2. runda | Ashley Weinhold | Jacqueline Cako | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Yakima | twarda |
03.06.13 | 1. runda | Ashley Weinhold | Jacqueline Cako | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Las Cruces | twarda |
07.01.13 | 1. runda klasyf. | Ashley Weinhold | Jacqueline Cako | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Innisbrook | ceglana |
06.10.08 | Finał | Jacqueline Cako | Ashley Weinhold | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Southlake | twarda |
Ashley Weinhold form & Jacqueline Cako form
Ashley Weinhold - ostatnie mecze
Lexington - twarda | ||||
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ashland - twarda | ||||
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Gail Brodsky | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Emma | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Berkeley - twarda | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Amanda Rodgers | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Baton Rouge - twarda | ||||
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Kelly Chen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Gail Brodsky | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charlottesville - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
10.04.18 Klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.18 2. runda klasyf. | vs. Zaina Nait Omar | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Aimee Tarun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jackson - ceglana | ||||
03.04.18 2. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.04.18 Klasyf. | vs. Vania King | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.04.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Zhang | 4-6, 3-1, Anna Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
20.02.18 2. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
19.02.18 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Desimone | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Surprise - twarda | ||||
15.02.18 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.18 2. runda klasyf. | vs. Yuki Kristina Chiang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.18 Klasyf. | vs. Giuliana Olmos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Waco - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tyler - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Katerina Stewart | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Francesca Schiavone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Brynn Boren | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Jessica Pegula | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Morgan Mccray | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Elena Bovina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jacqueline Cako - ostatnie mecze
W25+H Irapuato - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Astra Sharma | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Pamela Montez | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Las - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
13.01.20 1. runda klasyf. | vs. Teliana Pereira | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tucson - twarda | ||||
22.11.19 1. runda | vs. Brynn Boren | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Monika Kilnarova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Dallas - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Anna Danilina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Alexa Noel | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Claremont - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Alicia Barnett | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shatoo Mohamad | 4-6, 7-63, 7-10 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ziyue Sun | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Shenzhen - twarda | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Meiqi Guo | 6-70, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Jovana Jovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Aldila Sutjiadi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Valeria Savinykh | 7-61, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
09.03.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Surprise - twarda | ||||
12.02.19 Klasyf. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Mossmer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-2, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
07.01.19 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
31.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Olmos | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |