MECZ
20.02.19 | 1. runda | Yekaterina Dmitrichenko | Arlinda Rushiti | 6-4, 2-6, 6-3 | W15 Shymkent | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Yekaterina Dmitrichenko | Arlinda Rushiti | |
1. podanie % | 58/92 (63%) | 44/91 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/58 (55%) | 32/44 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/34 (41%) | 16/47 (34%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/91 (47%) | 46/92 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/183 (49%) | 94/183 (51%) |
Double foul | 2 | 10 |
Asy | 4 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
2-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
5-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, A-40[BP] | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-40, 40-30[BP] | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yekaterina Dmitrichenko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yekaterina Dmitrichenko vs. Arlinda Rushiti - Wzajemne mecze
04.02.20 | 1. runda | Arlinda Rushiti | Yekaterina Dmitrichenko | 7-65, 6-75, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
20.02.19 | 1. runda | Yekaterina Dmitrichenko | Arlinda Rushiti | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | halowa |
Yekaterina Dmitrichenko form & Arlinda Rushiti form
Yekaterina Dmitrichenko - ostatnie mecze
W25 Astana - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.21 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.21 Półfinał | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.05.21 Ćwierćfinał | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.21 2. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |