MECZ
27.02.20 | 2. runda | Arlinda Rushiti | Stephanie Wagner | 6-2, 6-1 | W25 Altenkirchen | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Arlinda Rushiti | Stephanie Wagner | |
1. podanie % | 24/37 (65%) | 21/43 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/24 (92%) | 8/21 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/13 (31%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/43 (63%) | 11/37 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Stephanie Wagner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Stephanie Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Stephanie Wagner | |
0-0 | ||
Arlinda Rushiti | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Stephanie Wagner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Stephanie Wagner | |
Arlinda Rushiti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Stephanie Wagner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Stephanie Wagner | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Arlinda Rushiti | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arlinda Rushiti vs. Stephanie Wagner - Wzajemne mecze
27.02.20 | 2. runda | Arlinda Rushiti | Stephanie Wagner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Altenkirchen | dywanowa |
Arlinda Rushiti form & Stephanie Wagner form
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Stephanie Wagner - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |