MECZ
07.10.18 | Klasyf. | Arlinda Rushiti | Mina Hodzic | 6-3, 6-1 | Cherboug En | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Arlinda Rushiti | Mina Hodzic | |
1. podanie % | 31/50 (62%) | 36/58 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 17/36 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/58 (57%) | 16/50 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/108 (62%) | 41/108 (38%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
4-3 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arlinda Rushiti vs. Mina Hodzic - Wzajemne mecze
07.10.18 | Klasyf. | Arlinda Rushiti | Mina Hodzic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Cherboug En | halowa |
Arlinda Rushiti form & Mina Hodzic form
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W35 Nottingham - twarda | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 Klasyf. | vs. Carolann Delaunay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.03.24 Półfinał | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu |
Mina Hodzic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Aya El Aouni | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Polat | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jael Molongo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-0, Anna Sinclair Rogers - krecz | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 7-610, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |