MECZ
08.12.17 | Ćwierćfinał | Arlinda Rushiti | Marta Lesniak | 6-2, 6-3 | Jablonec Nad | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Arlinda Rushiti | Marta Lesniak | |
1. podanie % | 23/57 (40%) | 37/60 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/23 (78%) | 20/37 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/34 (41%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/60 (55%) | 25/57 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/117 (56%) | 52/117 (44%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arlinda Rushiti vs. Marta Lesniak - Wzajemne mecze
08.12.17 | Ćwierćfinał | Arlinda Rushiti | Marta Lesniak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Jablonec Nad | dywanowa |
Arlinda Rushiti form & Marta Lesniak form
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Marta Lesniak - ostatnie mecze
W25 Bytom - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.02.19 Finał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.02.19 Półfinał | vs. Cristina Ene | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.19 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.19 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Lara Michel | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.19 Ćwierćfinał | vs. Lou Brouleau | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.19 2. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Vinciane Remy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.11.18 Ćwierćfinał | vs. Agnes Bukta | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Oona Orpana | 2-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.11.18 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.11.18 Finał | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 Półfinał | vs. Polina Golubovskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Emily Meyer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
16.09.18 Finał | vs. Gabriela Pantuckova | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.18 Półfinał | vs. Johana Markova | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Sonja Krtenova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Olga Ianchuk | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
21.07.18 Finał | vs. Francesca Jones | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.18 Półfinał | vs. Lenka Jurikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Sabina Machalova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Barbora Miklova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |