MECZ
16.10.17 | 1. runda klasyf. | Arlinda Rushiti | Jenifer Anger | 6-1, 1-6, 6-2 | Joue Les | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
19.12.01, 22 lat
19.12.01, 22 lat
Arlinda Rushiti vs. Jenifer Anger - Wzajemne mecze
16.10.17 | 1. runda klasyf. | Arlinda Rushiti | Jenifer Anger | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | Joue Les | halowa |
Arlinda Rushiti form & Jenifer Anger form
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Jenifer Anger - ostatnie mecze
W25 Funchal - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Janet Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 1. runda | vs. Nele Niermann | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Sol Faga | 6-0, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Clarisse Aussert | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.22 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.22 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alicia Barnett | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.12.21 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-63, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |